trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Ciekawostki
     Ciekawostki

150 najzdrowszych pokarmów na ZiemiJak się okazuje Polska wigilia jest jedną z najzdrowszych kolacji świątecznych w Europie. Na naszym stole znajdą się potrawy bogate w białko zwierzęce, węglowodany dostarczane są z nie przetworzonych naturalnych produktów, a jeśli zawiera słodycze, to w ich najzdrowszej postaci: miodu, orzechów i bakalii. Jej prozdrowotność podnoszą również ryby, zwłaszcza rozpowszechniony w Polsce i Czechach karp.

Przedstawiamy jak w najprostszy sposób,  zminimalizować świąteczne przejedzenie i niestrawność 
Dziś na naszych stołach zagości tradycyjny Karp. Warto pamiętać, że ta ryba bogata jest w kwasy tłuszczowe omega 3, cenne minerały i witaminy. Najbardziej charakterystyczną cechą karpia jest zdolność do regulowania ciśnienia krwi, prawidłowej pracy serca oraz optymalnego działania kładu nerwowego. 

Przedstawiamy jak w prosty sposób przygotować masło orzechowe domowymi sposobami.
Masło można przygotować z orzechów ziemnych, laskowych, pistacji, nerkowców, wedle uznania. Należy je przesmażyć chwilę na suchej patelni potrząsając co chwilę, aby się nie przypaliły lub włożyć na blaszce do piekarnika rozgrzanego do 170 stopni na 10-15 minut. Prażenie wydobędzie w nich głęboki, orzechowy aromat.


Jak zapewnić naszemu organizmowi optymalne środowisko w którym nie będzie dochodzić do niechcianych infekcji, braku energii i apatii ? Poniżej przedstawiamy 10 najzdrowszych pokarmów po których twój organizm będzie zabezpieczony w kompleks potrzebnych witamin, minerał makro i mikro składników, potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. 

znaleziono: 63 artyku3y na 13 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   - nastepna »
Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Ciekawostki