trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Ciekawostki
     Ciekawostki

150 najzdrowszych pokarmów na ZiemiDuża większość Polaków uważa, że odżywia się zdrowo ( 69% ), lub bardzo zdrowo (7%). Niestety fakty są inne. Według CEBOS-u wynika, że co piąta osoba rezygnuje ze śniadania a co czwarta jada mniej niż trzy razy dziennie, 20% przyznaje, że jada kolację bezpośrednio przed snem!

Czy wiesz, że z jednego grama węglowodanów lub białek nasz organizm uzyskuje 4 kcal, zaś 1g tłuszczów dostarcza aż 9 kcal?

Trening w którym wykonujemy więcej niż 12 powtórzeń w serii jest idealną metodą treningową dla osób które pragną poprawić wydolność mięśniową.

Podczas godzinnego treningu cardio spalasz ok. 600 kalorii. Tym samym wypacasz ok. 1 litra wody ! Pamiętaj aby uzupełniać płyny.
Ankieta przeprowadzona przez „New York Daily News” w której wzięło 10tys. mężczyzn po trzydziestce przedstawia, że mężczyźni posiadający iPhony mają o 33% więcej partnerek seksualnych niż właściciele BlackBerry i o 50% więcej niż posiadacze telefonów z systemem Android. Kto wie może w Polsce też to się sprawdzi :...p

znaleziono: 63 artyku3y na 13 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   - nastepna »
Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Ciekawostki