trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Ciekawostki
     Ciekawostki

150 najzdrowszych pokarmów na ZiemiOdwiedź dowolny sklep internetowy i poszukaj produktów białkowych... Co znajdziesz? Niezwykle bogatą ofertę najróżniejszych producentów i marek. W tym artykule nie będziemy jednakże koncentrować się na markach, ale na rodzajach białek. Dokładnie tak – na „rodzajach”.

Czeski magazyn "dTest"  odkrył, że właśnie w sklepach w tym kraju sprzedawane są zatrute rodzynki. Jest to niezmiernie ważna informacja dla polskich konsumentów i Hurtowników którzy w okresie przedświątecznym, robią właśnie zakupy w Czechach. 

2013.12.11 7:00:50
Jest to zbiór myśli, spostrzeżeń i emocji dotyczących Twojego wyglądu. To jak siebie widzisz wpływa na Twoje poczucie wartości, o czym miałeś okazję się przekonać za każdym razem widząc siebie w lustrze jako za grubego bądź za chudego.

Pamiętaj ! Bardzo często dostajemy sprzeczne informacje od naszego mózgu dotyczące jedzenia. Najczęstszym błędem jaki podsyła nam mózg jest zła interpretacja głodu a pragnienia. Czasami wystarczy wypić szklankę wody aby uczycie „niby głodu” przeszło.

Jeżeli macie napady głodu, po których zajadacie się nie zdrową żywnością taką jak : Chipsy, Słodycze, wysoko słodzone napoje gazowane. Jest to informacja o tym, że brakuje wam podstawowych pierwiastkowa, minerałów, witamin, aminokwasów spowodowanych źle zbilansowaną dietą.

Poniższa tabela przedstawia co powinniśmy spożywać gdy mamy ochotę na … 

Zamiast leczyć objawy jesiennych przeziębień powoduje  gorączka, wymioty, biegunka, a w skrajnych przypadkach zapalenie mięśnia sercowego. 

znaleziono: 63 artyku3y na 13 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   - nastepna »
Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Ciekawostki