trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Ciekawostki
     Ciekawostki

150 najzdrowszych pokarmów na Ziemi2013.1.10 14:46:58
Jaka cena za trening personalny ?
Cena treningu personalnego w Polsce waha się w przedziale 50-130zł . W większości fitness klubach cena uśredniona jest do kwoty ok.90zł za godzinę treningu. 
2012.12.23 14:58:36

W dzisiejszych czasach tylko trener osobisty z szerokimi zainteresowaniami ma szanse osiągnąć sukces w swoim zawodzie. Z badań przeprowadzonych w Kanadzie wynika, że najlepsi trenerzy personalni to osoby które mają jedną wąską specjalizacje i co najmniej dwa zainteresowania branżowe.

Jako kolejną z motywacji, że warto trzymać dietę, robić trening bodybuilding i sumiennie kręcić aeroby jest Krystian Makowski . Krystian w 5 miesięcy stracił na wadzę 26kg. 


Pamiętaj najpierw trenuj duże partie mięśni (nogi, grzbiet, klatka piersiowa), potem mniejsze (biceps, triceps, itd.), Pamiętaj również aby zaczynać trening od słabszej partii mięśniowej która odbiega od pozostałej siłą, proporcją czy wielkością
Pierwszą rzeczą po przebudzeniu powinna być szklanka wody mineralnej, delikatnie pobudzi soki trawienne i "odmuli" żołądek po nocnym wypoczynku :) po 10 min odczujecie delikatne ssanie w żołądku wtedy zjedz śniadanie z apetytem !

znaleziono: 63 artyku3y na 13 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   - nastepna »
Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Ciekawostki