trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Ciekawostki
     Ciekawostki

150 najzdrowszych pokarmów na ZiemiNajczęściej popełnianym błędem u osób które chcą zgubić zbędne kilogramy, jest rozpoczynanie treningu na siłowni od długiego treningu areobowego który trwa powyżej 20/30min. W kolejności powinno robić się szybką intensywną rozgrzewkę 7/10min, następnie przechodzimy do treningu siłowego który trwa max 60min i na końcu przechodzimy na trening ereobowy który min. powinien trwać 30min.
Nie trenowane nogi i plecy to nie tylko dysproporcja w sylwetce ale przede wszystkim, stagnacja w dalszym rozwijaniu swojego ciała. Mało kto z was wie, że przez systematyczny trening mięśni nóg i placów stymulujemy naturalną gospodarkę hormonalną ! Dodatni bilans hormonu wzrostu, testosteronu, hormonów tarczycy i kilkunastu innych hormonów jesteśmy w stanie poprawić swoje osiągi treningowe nawet o 50%
Nowe badania sugerują, że to, co jedzą kobiety przed i w trakcie ciąży wpływa bezpośrednio na DNA ich potomstwa. Te zmiany DNA, zwane "epigenetyczne" drastycznie wpływają na rozwój ich dziecka. Im dieta będzie racjonalna i zrównoważona wzrasta gwarancja prawidłowego rozwoju potomstwa.
Głodówka prowadzi do kwasicy nerek, zwiększa wchłanianie substancji szkodliwych na skutek zwolnienia perystaltyki jelit, zaburzenia metabolizmu, depresji i śmierci !
Aż o 36% bardziej jesteśmy narażeni na depresję, jeżeli nasza dieta opiera się o dietę tupu fast-food. Naukowcy wyliczyli, że 121 mln osób na świecie cierpi na tą przypadłość. Depresja jest jedną z globalnych przyczyn utraty lat życia z powodu przedwczesnej umieralności lub niepełnosprawności.

znaleziono: 63 artyku3y na 13 stronach
« poprzednia -   1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13   - nastepna »
Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Ciekawostki