trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Trening dla każdego
     Trening dla każdego
 


Chcesz zgubić zbędne kilogramy ? Myślisz, że jest  to trudne i monotonne zadanie ? Mylisz się, ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową są lekkimi ćwiczenia. Zaplanuje specjalnie dla ciebie system treningowy w którym nie będzie mowy o monotonni i ciężkim treningów. Gwarantuje utratę tkanki tłuszczowej przy zachowaniu tkanki mięśniowej ok. 1-3 kg na tydzień.


Trening przeznaczony jest dla mężczyzn i kobiet których celem jest nabranie beztłuszczowej masy ciała. Trening ułożony jest tak aby kształtować wszystkie partie mięśniowe w równym stopniu. Efektem takiego treningu będzie piękne symetryczne ciało z doskonale wyrzeźbionymi mięśniami.

Jest to trening kształtujący piękną i symetryczną sylwetkę z naciskiem na mięśnie brzucha. Trening składa się z ćwiczeń siłowych ukierunkowanych na wszystkie aktony mięśni brzucha i treningów na maszynach cardio. Takie połączenie pozwoli ci ukształtować mięsnie brzucha na bardzo wysokim poziomie.

Chcesz aby twoje pośladki były zawsze jędrne i sprężyste a uda i łydki przykuwały uwagę mężczyzn ? Zaplanuje dla ciebie trening który zredukuje celulitis, zmniejszy obwód ud i bioder a łydki staną się smukłe i przyjazne dla oka.

Wchodzisz po schodach i łapie cię zadyszka a może niedzielny spacer z rodziną  jest dla ciebie  czynnością która przyprawia cię o zawrót głowy ?? Czas aby popracować nad kondycją, trenując ze mną  zapewnie ci szybkie efekty już po dwóch tygodniach. Nie wahaj się zapraszam na darmowy trening !!!

Trening przeznaczony dla osób które w niedalekiej przyszłości wybierają się w góry poszusować na stoku. Specjalne ćwiczenia nóg pozwolą przygotować twoje stawy, więzadła i przyczepy na nietypowe obciążenia jakie występują podczas jazdy na nartach.

Miewasz bóle pleców spowodowane siedzącym trybem pracy ? nie pozwól aby tatki styl pracy doprowadził cię do wad postawy i garbienia się ! Oddaj się w ręce osoby która zadba o twoją postawę i ułoży specjalny plan treningowy który rozwinie twoje plecy tak aby były silne i w odpowiedni sposób rozwinięte.

Jeżeli twoje dziecko nie radzi sobie na zajęciach wychowania fizycznego i ma delikatną nadwagę myślę, że jestem w stanie wam pomóc. Specjalnie dobranie ćwiczenia spalające tkankę tłuszczową i poprawiającą ogólną sprawności fizyczną, szybko poprawią wyniki sportowe twojego dziecka. Ćwiczenia są ułożenie w taki sposób aby nie zaburzały fizjologicznego rozwoju młodego człowieka.

Są tysiące najróżniejszych ćwiczeń które zastosowane w warunkach domowych podnoszą sprawność fizyczną w taki sam sposób jak by trening przeprowadzany był w fitness clubie na profesjonalnych urządzeniach. Zaletą treningu w domu jest zaoszczędzony czas i brak kosztów związanych z zakupem karnetu. Dojeżdżam do klientów na ternie Poznania

Trening na świeżym powietrzu w dowolnym miejscu w Poznaniu np. Na Malcie. Trening przeznaczony jest dla osób które chcą  spalić nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawić kondycje, wzmocnić nogi i brzuch.

Nic nie jest ważniejsze w trenowaniu biegów na krótkim dystansie jak dynamika, technika i siłą mięśni nóg. Specjalnie ułożony system treningowy pomoże poprawić ci siłę i dynamikę całego ciała a w szczególności mięśni brzucha, ramion i nóg. Czas 10s/100m w nie dalekiej przyszłości może w zasięgu ręki.
Ćwiczenia ukierunkowane na poprawę dynamikę całego ciała pozwolą zgubić ci przeciwnika na pierwszym koźle, jeżeli marzysz aby każda akcja kończyła się efektownym „Slam Dunk-iem” musisz zadbać o silne dynamiczne nogi. Równie ważnym elementem jest szybkie precyzyjne podanie, za którym stoi siła rąk i klatki piersiowej.

Starannie dobrane ćwiczenia poprawiające elastyczność ciała, wzmacniające siłę pleców i barków, połączone z  treningiem skocznościowym pozwolą poprawić siłę zagrywki i ataku.

Dynamiczny start do piłki niczym sprinter na dystansie 100m, intensywny wysiłek przez długi okres czasu i siła nóg podczas technicznego oddawania strzału na bramkę. To kluczowe elementy zaraz po talencie które charakteryzują dobrego piłkarza. Trenując specjalnie przemyślanym systemem treningowym jestem w stanie poprawić wszystkie powyższe elementy i usatysfakcjonować ciebie i twoich trenerów.

Osoby trenujące sztuki walki doskonale wiedzą, że ta dyscyplina reprezentuje ludzi nieprzeciętnie rozwiniętych fizycznie i psychicznie. Ten rodzaj sportu wymaga od zawodnika niesamowitej kondycji, dynamiki i siły mięśni. Technikę walki nabywa się przez lata treningów i praktycznych potyczek, ale Jeżeli chcesz być o krok dalej od swojego przeciwnika zadbaj o jak najlepszą kondycję, dynamikę ciosów i siłę ich wykonania. Trening który specjalnie dla ciebie zaplanuje zapewni ci poprawę wyników na każdym z wyżej wymienionych elementów.


Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Trening dla każdego