trener osobisty
trener osobisty

Strona główna Dieta
     Dieta
Tagi : dieta online , dieta przez internet

Chcesz schudnąć ale pierwsza myśl jaka przychodzi ci do głowy gdy pomyślisz o diecie : "Zacznę jutro" lub "nie jestem tak źle, jak kiedyś." ? Jest to prawdopodobnie starach przed rozpoczęciem nowego etapu w twoim życiu.

Próbowaliście najróżniejszych diet które znaleźliście w Internecie lub w kolorowej prasie? 
Jak donoszą najnowsza badania przeprowadzone w Japonii na 5tys. Kobiet i mężczyzn w wieku 18-50lat. 90% osób stosująca gotowe diety osiągała swój cel ale nie potrafiła utrzymać wagi długofalowo, średnio po 2 miesiącach waga wracała do stanu pierwotnego. U 30% badanych następował efekt jojo. 

Musimy pamiętać o tym, żeby dieta byłą skuteczna i nie kończyła się efektem JoJo, musi być zaplanowana bezpośrednio pod daną osobę i jej możliwości fizyczne i psychiczne. Dlatego wychodzimy na przeciw naszym klientom i rozszerzamy naszą ofertę o dietę przez internet która będzie komponowana bezpośrednio do parametrów fizycznych i psychicznych. Aby dieta online była rzetelna i przynosiła zamierzone efekty musi być zaprojektowana na podstawie aktualnych badań lekarski i zdjęcia ciała frontem i profilem. Tylko wtedy dieta przez internet może być skuteczna   

Kluczowymi informacjami na podstawie której planuje się odpowiednią dietę są:
a) płeć, wiek, wzrost, aktualna waga,  poziom aktualnej tkanki tłuszczowej / mięśniowej, poziom nawodnienia organizmu, badania krwi. 
b) aktualny stan zdrowia osoby rozpoczynającej dietę :  problemy z układem sercowo – naczyniowym, problemy z układem kostno – stawowym, problemy z układem mięśniowym, obrzęki, zażywane lekarstwa ?
c) aktualna dieta, ilość palonych papierosów, ilość spożywanego alkoholu, ilość spożywanych słodyczy, uzależnienia,
d) dlaczego osoba decyduje się na dietę ?
e) jakie ma oczekiwania odnośnie diety ( ile kilogramów chce chudnąć w ciągu miesiąca ? )
f) czy jest na tyle zmotywowana aby wytrwać na diecie ?
g) Obwody : bioder, pasa, klatki piersiowej, łydek, bicepsa.
Profesjonalny dietetyk powinien wziąć pod uwagę wyniki krwi, moczy i kału. Na podstawie tych informacji doświadczeni dietetycy zdiagnozują ewentualne zaburzenia metaboliczne i inne choroby.

Bardzo ważnym elementem w procesie odchudzania jest stopniowa zmiana nawyków żywieniowych. Najgorszym sposobem na rozpoczęcie odchudzania jest drastyczna zmiana jakości i częstotliwości jedzonych potraw! Nowa dieta musi być wplatana w nasz życie w sposób powolny i systematyczny.
Zaczynamy od dodania jednego zdrowego posiłku do aktualnej diety, w kolejnym tygodniu dodajemy następny zdrowy (zbilansowany) posiłek. Na przestrzeniu 5 tygodniu dochodzimy do 5 posiłków jedzonych w odstępach maksymalnie 3 godzin. Taki sposób zmiany nawyków żywieniowych ma na cel ustabilizowanie wagi w przyszłoś i przeciwdziałaniu efektowi jojo ! 

Są to oczywiście jedne z wielu informacji na podstawie których profesjonalny dietetyk bądź trener osobisty zaplanuje system dietetyczny. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z poradni dietetyków bądź doświadczonych trenerów kulturystyki, którzy zaplanują waszą drogę dietetyczną w sposób zorganizowany, zdrowy i w 100% efektywny !

Tagi : dieta online , dieta przez internet


            


przed : 105kg.

po : 80kg
                                  

        przed : 97kg.

        po : 80kg

Dieta przez internet, online czy to jest dla mnie ? Czy tak się w ogóle da ? Takie pytania zadają sobie internautki i internauci, dlatego spieszę wyjaśnić, iż ten rodzaj współpracy jest właśnie odpowiedzią na takie zapotrzebowanie. Kilka osób pytało czy jestem w stanie dzięki dobrodziejstwom internetu podjąć się tworzenia diety specjalnie dla nich, kontaktować się z nimi niejako online. Odpowiedź jest twierdząca, zresztą sprawdź sam skontaktuj się ze mną online pod tym linkiem, a ja odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Oczywiście istnieje bardziej tradycyjna forma kontaktu, do której również namawiam. Powodzenia.

     czytan : 26620
Dokument bez tytułu» Dieta odchudzająca
» Plan treningowy na masę / rzeźbę
» Trener osobisty poznań
» Trening spalania tkanki tłuszczowej
» Ćwiczenia na zgrabne uda i pośladki
» Trener personalny poznań
» Od czego zacząć odchudzanie ?
» Dietetyk Poznań
» Trening indywidualny poznań

Strona główna Dieta